صدای پایم از انکار راه بر می خاست 

خانه
آرشيو

پست الكترونيكنویسندگان
فاطی ترابی
 

آرشیو من
بهمن ۸٩
آذر ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳
بهمن ۸۳
دی ۸۳
آذر ۸۳
 

لینک دوستانآمار وبلاگ :

temp-designer

 

 

۱۳۸۳/۱٢/۳٠

نو شدن

 

 

خوب من برگشتم ، هر چند که نمیشه به تهران رفتن هم گفت سفر! ولی خوب سفر دیگه!و مسافرت رفتن هميشه يه تجربه خوبه به خصوص وقتی تنها باشی احساس استقلال بيشتری ميکنی!

همه نزدیک به نو شدن سال که میشه شروع میکنند به خونه تکونی و لباس نو خریدن و وسایل نو خریدن ،منم یه چند وقتی بود که همه اش دنبال خودم میگشتم،تصمیم گرفتم خودم رو گردگیری کنم و نو کنم بهترین راه برای این کار یادگرفتن  TM بود .TM مخفف Transcendental Meditation  كه توسط "ماهاریشی ماهش یوگی" بنیان گذاشته شدهو روشي است براي رسيىدن به منشاء شعور خلاق براي اطلاعات بیشتر یه سری به اینجا بزنید(بازگشت ریشی) ،به هر حال الان که آخر سال میتونم بگم یه کار مفید در سال گذشته انجام دادم و اون هم یاد گرفتن و انجامTM  هست ،میتونم به جرات بگم یاد گرفتنش برای همه در هر سنی و شغلی لازمه ،حداقلش اینه که میتونیم آرامش رو در وجودمون احساس کنیم و به محیط هم تزریق کنیم.

الان تلویزیون فیلم مهمان مامان رو داشت می داد که نمودی از همین تزریق جریان مثبت فردی و رسیدن به هدف جمعی است . به امید اینکه هر کدام از ما وجودی مثبت برای خودمون و محیطمون داشته باشيم٬ عید رو به همه تبریک میگم و آرزو میکنم در سال جدید همهء رویاهاتون به باور برسه و شادی در عمق زندگی همه تون جریان داشته باشه.

 

 

 

فاطی ترابی

پيام هاي ديگران ()
 

 

[ خانه| آرشيو | پست الكترونيك ]