! enough for me

امروز هم برف می اومد ولی حالم رو خوب نکرد، پس که این برف نیست که حال من رو خوب میکنه این حال منه که برف رو خوب میکنه!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

تا چند روز دیگه میشه 9 سال که زندگی ام رو از دست دادم ،9 سال گذشت خیلی سخت و خیلی تلخ تقریباً هر چی رو که توی خواب هم نمی خواستم بهش فکر کنم خیلی بد تر در بیداری دیدم،  9 ساله که به این ذهنیت رسیدم که من توی زندگیم نقشی ندارم!9 ساله می ترسم!9 ساله در برگ برگ دفتر خاطراتم خدا رو صدا زدم نه فریاد کشیدم و بی جواب موندم!

 

"من دیگه منتظر هیچکسی نیستم که بیاد

دل من از آسمون معجزه اصلاً نمی خواد"*

 

دیگه بسه ،اگه قرار بود با خودم لج کنم خوب کافیه،اگه قرار بود معجزه ای اتفاق بیفته تا حالا اتفاق می افتاد،اگه قرار بود خدا آرزوئی رو بر آورده کنه تا حالا حتماً میکرد.

توی این سالها خیلی اتفاق ها افتاد خیلی دنیا عوض شد خیلی شورها داشتم که دیگه ندارم خیلی ایده آل ها داشتم که تازه فهمیدم  بیشتر رویاند لااقل برای من .

جنگیدم، شکست خوردم،بی تفاوت بودم ،زیادی غصه خوردم ،ووووووولی هیچی آنچه که می خواستم و در تصورم بود ،نبود،به قول پائیلوکوئیلو هیچکدام" افسانه شخصی" ام نبود .

یه انرژی خیلی زیاد و خفه شده در وجودم احساس می کنم،باید تصمیم بگیرم شروع کنم ،9 سال بعدی رو باید یه جور دیگه پایه ریزی کنم،باید به پرهام دوباره پریدن رو یاد بدم .

"بی بهار هم میشه گاهی خواب نرگس ببینم

وقت و بی وقت تو خونه سفرهء هفت سین بچینیم"*

 

 

 

 

 

*عید عاشق(گوگوش)

 

 

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
babak

از اون پست کوه خيلی خوشم اومد. تو ذهنم بود که يک چيزی راجع به کوه بنويسم...

کوقه

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار / که رحم گر نکند مدعی خدا بکند

محسن محمدی

سلام فاطی جان فکر می کنم تا آدم امید داره زندس. یه جمله امروز خوندم: براي آنان که فکر می کنند زندگی کمدی است و برای آنان که احساس می کنند زندگی تراژدی(trajedi) است. فکر کن و با فکر به زندگی نگاه کن . کسی که زندگی رو با احساساتش می سنجه اوونو سخت می بینه

payam

شايد اميد يگانه دليل برای زندگی باشه و هميشه بايد جنگيد .بايد ايستاده مرد.بدرود

Mohsen

من بعنوان یه دوست هر کاری بتونم برات انجام میدم...دلم گرفت...

قهوه چی

چه خوب....فقط ۹ سال از زندگی ات رو از دست دادی !! خيلی ها هستند که تمام زندگی شون رو از دست دادن !!

elham

خيلی نوشته هات به قلب من نزديکه. خيلی شبيهتم. به من يه سری بزن.

Farahmand

من نمی دونم چرا مردم بعد از اينهمه نا اميد شدن دست از صدا کردن خدا بر نمی دارن. يه موقعی بالاخره آدم باورش ميشه که خدايی در کار نيست. خدا يه مفهمومه.. نامی برای حالت ايده آل پيشرفت ذهنی و معنوی انسان. نه بتيه برای ستايش کردن و پرستيدن نه کسيه که بشه صداش کرد. وقتی که انسان تصميم ميگيره سفر درونيش رو دوباره آغاز کنه بعد از مدتی که بلافاصله بعد از ورود به اين جهان صرف تفريح و بی خيالی و استراحت کرده، اونوقت احتياج به اين داره که بدونه که خيلی خيلی زیاد پيشرفت کنه چه شکلی ميشه؟ و اونوقته که تعريف خدا و صفاتی که ازش نقل می کنن مياد وسط. خدا اون فرميه که آدم می تونه داشته باشه وقتی خيلی متعالی بشه. - Farahmand