The best way to make your dreams come true is to wake up.

از الان بخوایم بشماریم  تقریباً ١۵ ساعت از ٨٧ مونده،سالی که برای تموم شدنش دارم ثانیه شماری میکنم،سال سختی بودم برام،بیشتر از هر سالی گریه کردم،بیشتر از هر زمانی توی عمرم دوروئی و پستی دیدم،بیشتر از هر زمانی توی عمرم احساس تنهائی کردم،بیشتر از هر زمانی مریض بودم،حتی از ٨۶ هم بدتر بود یه جورائی دورهء نقاهت ٨۶ بود برام،اما تموم،تموم تموم ،اسفند که شروع شد و بوی بهار که اومد انگار جون تازه گرفتم،با خونه تکونی همه چی نو شد،اینقدر برای شروع این سال مشتاقم که امسال برای اولین بار شب قبل عید ٧سینم رو چیدم،چقدرم قشنگ شد،اولین عید توی خونهء خودم،این همه که گفتم برام نتیجه هائی هم داشت،فهمیدم هنوز ضعیفم،ایگوم بزرگ شده بود و فکر میکردم شکسته نمیشم ولی دیدم هنوز مونده تا روشن بینی و روئین تنی:)بالاخره به این نتیجه ء تلخ رسیدم که همه ء آدمها خوب نیستن،آدمها تو چشمات نگاه میکنن و لبخند میزنن و دروغ میگن،آدمها خیلی راخت میتونن بغلت کنن و خنجر بهت بزنن،هر چند که مطمئنم تاوانش رو میدن و زود هم میدن،فهمیدم از آئینه ءدلم نباید آدمها رو ببینم،آئینهء دل من خیلی شفاف تر از اینه که بدیها توش بیفته و متاسفانه بدیها وجود داره و من بخوام و نخوام باید توی این دنیای دوروئی که پستیهاش بیشتر از خوبیهاشه زندگی کنم و خدا رو برای همین خوبهای نازنینی که کنارمند سپاسگذار باشم و باز هم خدا رو شکر کنم که خودش بیشتر از خودم مواظب منه،خانم طهوری میگفت :میبینید بعد از مدتی کسانی که با شما توی یه مسیر نیستن و باعث آزارتون میشن بدون اینکه شما کاری بکنید از زندگیتون کنار گذاشته میشن و من این ۴ سال عیناً  این رو دیدم.

از لذتهای تعطیلات همین شب بیداری و روز خوابیدنش ِ

خیلی حرف دارم ،بعد از مدتها حسی رو الان دارم که قبلاً توی اتاقم داشتم،چطور حسی بود رو نمیتونم بیان کنم،فقط میشه گفت امنیت زیادی داشت.

٨مارس میخواستم بگم  خوشحالم که زنم!

٢١ اسفند میخواستم بگم خوشحالم که ستاره ام.

٢۵اسفند خوشحال بودم، چرا که دو تا از عزیزام زندگی مشترکشون رو شروع کردن دختر عموئی که دوست بود و پسر خاله ای که عزیزترین و شبیه ترین ِ به من،مردی که با تموم وجود بهش افتخار میکنم که عشق رو با تمامی وجودش نشون داد .

حالا ٣٠ اسفنده،به همه تون تبریک میگم،شروعی زیبا داشته باشید و امیدوارم سال جدید برای تمام ایران خوب باشه،امیدوارم توی سال جدید اینقدر آدمهای خوبی باشیم که کارمائی زندگیمون رو بهم نریزه و مجبور نشیم تاوان اشتباهی رو پس بدیم،امیدوارم گامی به جلو باشیم.

/ 6 نظر / 10 بازدید
گروه اکسیر

سلام صدای پایم از انکار راه بر می خاست . وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.

RahiL

سال نوت مبارک عزیزم. با آرزوی بهترین هااااااااااااا! [ماچ][بغل][گل]

شاپرک

خیلی خوشحالم. به خاطر توی قشنگی که خیلیا دوسش دارن و ازت انتظار دارن خوب ازش محافظت کنی. امیدوارم سالی سرشار از زیباییها رو شروع کنی و تا پایان سال اونقدر احساس خوشبختی داشته باشی که به دیگران هم وام بدی. سال نو مبارک عزیزم.[قلب][ماچ]

فرهنگ

قدم نو رسیده مبارک!!!!!!!!! سالی پر از سلامتی و موفقیت و خنده برات آرزو می کنم. خوش بگذررررررررررررررررررررررررررررره

Farahmand

سلام :) آره من بودم. همیشه منم ولی این زیاد مهم نیست. مهم اینه که خود بزرگت رو بشناسی و زندگیش کنی. فکر می کنم این همون کاریه که مشغولش هستی. راستی چرا با کسانی که مدیتیشن نمی کنن دوست میشی؟ تو ایران اینکار غیر ممکنه. بعضی وقتا بشین روی صندلی و بذار دنیا بر خلاف میلت پیش بره. بدون که میل تو از نفست میاد و نفست از ذهنت میاد. اون قسمتی از وجودت که می تونه با این مسئله کنار بیاد خود بزرگته. ببین می تونی شناساییش کنی؟ بعضی روزها مثلا یک روز تعطیل به خودت بگو: امروز هیچ کدوم از خواسته هامو عملی نمی کنم تا ببینم چه کسی ناراحت میشه و چه کسی راضیه. اون قسمتی که ناراضیه ایگوست و اون قسمتی که خوشحاله خود بزرگته. اینکار رو بدون ریاضت دادن و رنج دادن به خودت انجام بده فقط برای اینکه تفاوت دوتا خود رو حس کنی. بعد سعی کن زندگیتو مطابق میل خود بزرگت زندگی کنی. بعد ببین چی میشه :)

Farahmand

بعضی وقتا که گرسنه هستی یا هروقت که موقع گریه کردن می رسه دوباره سعی کن قسمت های راضی و ناراضی رو در وجودت شناسایی کنی.