به جاي 24 آذر

برنامه اي مثل راز بقاي قديمه، مردي كه گزارشگر بي بس سي پرايمه در نيوزلند،با ذوق و سرخوشي زايد الوصوف پرنده ها رو نشون ميده و در موردشون با عشق و حرارت حرف ميزنه،روي زمين ميخوابه تا يه سوراخ كوچك رو لمس كنه،يكطرفش كوهه ،زير پاش درياست و تمومي اطرافش سبزه،فكر كنم بهشتي كه ميگن يه همچين جائي بايد باشه و در بهشت همچن حسي مثل اون مرد بايد داشته باشي،رهائي همراه با لذت سرشاري كه نميشه اندازه اش گرفت.

ميگم خوش به حالش ،با جرات ميتونم بگم اين از خوشبخت ترين افراد روي كره زمينه،راهي كه ميخواسته پيدا كرده و داره از زندگيش به مفهوم كاملي كه ميخواد لذت ميبره،ذوق و شوق كودكانه اش در تك تك جمله هاش ملموسه!

....

روز تولد هر آدمي ميتونه يه آرزو كنه،منم از صميم قلب براي خودم و براي همه تون آرزو ميكنم به اونجائي كه بايد برسيم/برسيد كه به مفهوم راضي بودن و لذت بردن از زندگي برسيم/ برسيد.(به عبارتي يافتن راهي كه واقعاً راه ماست)

....

از همه تون ممنونم كه به يادم بوديد و هستيد و باز هم از همه معذرت ميخوام كه نميتونم تك تك جواب بدم.اين كه از اينترنت دور شدم رو دوست دارم .يه عادت خوب قديمي داشتم كه وقتي به چيزي وابسته ميشدم در حاليكه اون چيز آزارم ميداد (ميشه بهش اعتياد هم گفت) اون رو كنار ميذاشتم حالا هم در يه فرصت اجباري قرار گرفتم تا از اعتياد به اينترنت در بيام تا روزي كه در كنار بقيه زندگيم اينترنت هم قرار بدم.


/ 17 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همشهري كاوه

فك كنم همه مون يك جورايي از اين اعتياد بي زاريم ..... تازه منم راي ندادم

هاجر

خوش به حالت که می تونی ترک کنی! من خيلی سختمه ترک اعتياد با هزار بد بختی ترک می کنم باز بعد از يه مدت ميرم سراغش. از دست خودم لجم می گيره!

کوقه

تولدت مبارک بادا ... بابا با معرفت خبر نکردی گاوی گوسفندی چیزی سر ببریم... اینشالا ۱۰۰ ساله بشی و به همه آرزوهات برسی ! :)

ولگرد

مبارک

نیما

سلام فاطي تولدت مبارک ایشالله 150 شی. هر جا که هستی برات آرزوی موفقیت می کنم

leila

تولدت مبارک عزيزم و موفق باشی

عاطفه

سلام. تولدت مبارک.امیدوارم هر جا که هستی موفق وخوشحال باشی.

شيرين

سلام. تولدت مبارک. بابا تو که ما را دق مرگ کردی. گفتيم کجا يهو غيبش زد! واقعا کسی که در راه اونچه دوست داره قدم بر ميداره هم از زندگيش لذت ميبره و هم از هيچ چيز و هيچ کس نمی ترسد.