تولدی دیگر

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

برای بار اول که ناخواسته پا به این دنیا گذاشتم میگن باران میباریده،یه باران خیلی شدید،بار دوم که خود خواسته به دنیا اومدم که نه بهتر بگم به هستی سلام گفتم هم،باران میبارید،یک سال از روزی که با شر شر باران اولینTMعمرم رو انجام دادم میگذره،امروز برام یکی از مهمترین روزهای زندگیمه،یه روزی که از اون به بعد بود که دیدم رنگ درختها سبزند،صدای جیک جیک گنجشکها چه آواز قشنگیه ،نور خورشیدچقدر پرتلالو و زلاله،میتونی لطافت و انرژی هستی رو با لمس یه برگ درخت در دستات حس کنی،میتونی با نوازش یه برگ به اوج لذت برسی عبور جریان هستی رو از درون تک تک سلولهات حس کنی،میتونی آروم وایسی و رقص تک تک سلولهات رو در اتحاد با هستی کل مزه مزه کنی!

امروز با اینکه از دکتر برمیگشتم،رفتم شیرینی تولد 1 سالگیم رو خریدم،با این همه خستگی همون انرژی خالص رو داشتم،دلم میخواست همه رو توی این جشن خودم ،جشن تک نفره ام شریک کنم،دلم ميخواست برقصم!

یک سال گذشت و من امروز یکی دیگه ام،هنوزنوپام،نمیدونم !شاید گفتن این حرفها برای اونای که اهلش نیستن  نه تنها جالب نباشه ،اصلاً قابل درک هم نباشه،اما ایکاش میشد همه مردم با درون خودشون هم اینقدر که با بیرون در ارتباط و کشمکشند کمی ارتباط برقرار میکردن،بعضی وقتا با خودم فکر میکنم اگه همه مردم دنیا TMمیکردن،چقدر همه چی خوب میشد،نه اینکه الان من هیچ مشکلی نداشته باشم یا... ولی نمیشه هیچ وضعیت حالا رو با قبل از یکسال پیشم مقایسه کرد.

خیلی دلم میخواد بگم ولی نباید گفت.

فقط این رو بگم که منم یه روزی مثل خیلیا از این شعر سهراب خوشم میومد که میگفت:

هر کجا هستم ،باشم

آسمان مال من است

پنجره،عشق ،هوا،فکر، زمين

همه جا مال من است!

اما امروز این شعر رو لمس میکنم ،میدونم یعنی چه و این حس غیر قابل توصیفیه!

 

*این ستاره ،لذتهای رو که چشیده از توداره ممنونم 01.gif

 

يکی به من بگه الان رسماْ چه خاکی توی سرم بريزم همه لينکای اين بغل پريدن17.gif

 

 

 

/ 37 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
raha

سلام. راستش من خيلی سر از فال حافظ در نمی آرم. واقعيتش رو بخوای به عنوان اشعاری هم که بتونن پيشگويی کنن يا راهکاری نشونت بدن قبولشون ندارم. ولی خوندن اشعار تصادفی حافظ به بهانه فال بهم آرامش ميده و در ضمن پندهای توی شعرهاش قوه تعقلم رو تقويت می کنه. اما خوب اين چند وقته به چند مورد عجيب و غريب برخوردم که واقعاْ متعجب و حيرت زده ام کرد.

leila

*فاطی جونم با اینکه من تو یه سال ونیم گذشته خیلی سختیا کشیدم ,خیلی خرد شدم و بیشتر از همه مسخره دست کسایی که حساسیتهای منو می دونستن, اما شاید حالا طور دیگه ای به زندگی فکر می کنم *همه این سختیها منو آماده کرد تا به یه ستاره مهربون برسم* راستی گفته بودی خدا تو قلب آدماس ,همون نیروی عظیمی که به ما شها مت حرکت میده * عزیز دلم مطمئن باش اگه این نیرو نبود من خیلی وقت پیشا زیر خاک بودم *فقط وجود نا متناهی اونه که بهم قدرت زنده بودن و زندگی کردن میده , هر چند همه لبخندای من این روزا دیگه ساختگی شدن وتو این همه گیجی من بیشتر به یه بازیگر شباهت دارم تا خودم , دیگه حال و هوای سئوال کردن و پرسیدن هم برام نمونده! دارم به این فکر می کنم که صداقت بچه گانه من خنده دار ترین چیز دنیا به نظر میرسه ؟

leila

؟ می دونی یه روزایی این صداقت بود که واسه آدما ارزش داشت اما حالا هر چیزی بجز صداقت ارزشمنده وقتی به آدما دروغ میگی سری تکون میدن و میگن "آهان این دیگه بزرگ شده و میشه روش حساب کرد"* به هر حال با این حال گرفته تنها دل خوشیم اینه که خدا یی هست که منو می بینه و اگه یه روز به آخرعمرم مونده باشه قشنگیارو برام میاره مثل ستاره************(عزیزم اینو شنیدی) ////////////////////////////////////////////منو عاشقانه رد کن *ازشب گلایه رد کن/ منو پرکن از بهونه*تازه کن مثل جوونه/ رد کن از این همه بن بست تاشبای عاشقونه/ منم وغم نگاهت *اشک چشمامو رصدکن/ منو از غبار تلخ این شب گلایه رد کن/ ای طراوت بهاری *عطش همیشه جاری / واسه من عین نیازه *هرچی داری و نداری/

همشهری کاوه

خيلی شنگولی ها .... حال می کنم با شنگوليت استاد...... ببين مطمئنی موادی چيزی نزدی؟

manda

سلام فاطی جون خوبی ؟ خيلی خوشحالم که از نو متولد شدی :) يادمه يه زمانی من هم همين حس رو داشتم که همه چی قشنگه ولی نتونستم نگههش دارم اميدوارم تو بتونی :) در مورد شعر :هرکجا هستم باشم / آسمان مال من است / پنجره فکر هوا عشق زمين مال من است / چه اهميت دارد گاه ميرود قارچ هاي غربت:) در مورد لينک ها هم راه ديگه اينداری جز دوباره گذاشتن :) خانومی روی ابرها دوباره به روز شد منتهی شايد با آخرين پست

پیمان خواجوی

سلام چطوری؟ چی شده که يه دفعه کن فيکون شدی و انگار به همه چيز رسيدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

atash

فاطی جون عيدت مبارک سال خيلی خيلی خوبی داشته باشی موفق و سرزنده و سالم باشي

ehsan

سال نوت مبارک :)

raha

سال نو ات مبارک. صد سال به اين سالها.

نیما

سلام فاطي، نوروز مبارک. سال خوبيُ برات آرزو دارم.