این چند نفر!

Me ,my self &I

رسماً چند نفر اینجان،در همین لحظه من دارم مینویسم،خوب یه منِ که داره مینویسه،اما کیه که داره به این من میگه من! خوب وین دایر بهش میگه شاهد برتر ،همونی که آروم و با وقار همیشه داره بهت نگاه میکنه،شاهد برترت یه ناظر خاموشه که در همه حال آرامش داره،انگاری که از ورای آنچه رنگ تعلق بگیرد نفس میکشه،عصبانی میشی ،رنجور میشی،همون لحظه کافیه یه چند ثانیه ناظر باشی،تفکیک درونت میبینی خیلی راحته،اونی که داره قل قل میکنه،اونی که داره مدارک و مستندات جمع میکنه برای قل قل بیشترت،اونی که یه سوزنی دستش و هی میزنه بهت که بابا کوتاه  بیا مساله به این جدیام نیست و سعی میکنه آرومت کنه و اونی که خاموشه،بی هیچ داوری نظاره میکنه و رسماً داره به ریشت میخنده،اون قسمت متعالی وجودته،خدای درونت یا هر چی که هست از توِـ مثل بقیه خودات،فقط کافیه بشناسی و سوئچ کنی به سمتش،سعی کنی با یه نفس آروم همه وجودت رو دست شاهد برترت بدی و از دید اون به مساله نگاه کنی ،اونوقته که میبینی همون چیزی که تا حالا براش داشتی قلقل میزدی،چقدر برات ساده و سبک شده،یه جوری نرم نرم حل میشه و یه لبخند آروم گوشه لبت نقش میبنده!

کار سختی نیست فقط کافیه این چند نفر گاهی یکی بشن اون یکی که اصلیه.

پ.ن:خوشحالم قلبهای وبلاگم برگشتن08.gif

/ 19 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رها

ديروز داشتم با کسی که سن و سالی ازش گذشته حرف می زدم. بهش گفتم زندگی مثل برق می گذره وقتی به پشت سرت نگاه می کنی تازه می فهمی زندگی چقدر آسون بوده. و او جواب داد و آدم چقدر به خودش سختی داده به خاطر مشکلاتی که سر راهش پيش می اومده.

فاطی

نيلی جون اين قلبا منم ياد تو ميندازه چون تو اولين کسی بودی که گفتی وبلاگت قشنگه با اون قلبهای بنفش و تخم مرغهای رنگيش:*

کوقه

من فکر ميکنم يک لشکر آدمم !!

atid

اِ! راحيل اينجا چی کار ميکنه؟ از ۶ هفت سال پيش که ميشناسمش و شروع کرده به چت، ارادت خاصی به اين statement داشته فاطی ولی خيلی مزه داد. اون لبخند آرومه الان نشسته پيشم. همون گوشه رو لبم .

Farahmand

۱۲ سال از عمر منو تو ۱ سال طی کردی.

Fati

wow thank's my master

احسان

همون اژدهای دو سر. که بعد از مدتی اون پشت سری جای فعلی رو ميگيره. الان يه عامل هست با يه آگاه. با گذشت زمان اگاه عامل ميشه و فکر کنم عامل ميره مرخصی

عليرضا

ميتوني نگاهم نكني اما نميتوني جلوي چشماي منو بگيري ميتوني بگي دوست ندارم اما نميتوني بگي دوسم نداشته باش ميتوني از پيشم بري اما نميتوني بگي دنبالم نيا پس من نگاهت ميكنم دوست دارم وتا ابد دنبالت ميام