دسته بندي آدمها بر اساس رفتارشون با سنگ D:

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

يه سري از آدمها كه بهشون عمدتاً عاقل ميگن روي اتفاقات تلخ زندگيشون اسم تجربه ميذارن تا ديگه هر وقت خواستن دست به كار مشابه اش بزنن يادشون بياد كه جيزه!

دسته ديگه اي از آدمها كه خودمم جزءشونم و تا قبل از وبلاگ  گردي فكر ميكردم معدودند و حالا ديگه از اشتباه در اومدم جزءدسته آدمهاي عاقل عموماً قرار نميگيرن و من نميدونم چي بهشون ميگن-لابد بي عقل-اين دسته از آدمها كه نمونه اش در خدمتتونه يه جمله اي از فروغ رو آويزه گوششون كردن-حالا لزوماً اين جمله رو نشنيدن ولي دارن عمليش ميكنن-كه ميگفت:من از آن آدمهايي نيستم كه وقتي ميبينم سر يكنفر به سنگ ميخورد و مي شكند،ديگر نتيجه بگيرم كه نبايد بطرف سنگ رفت.من تا سر خودم نشكند معني سنگ را نميفهمم.

اين دسته آدمهاي مورد بحث هر بار هم كه سرشون به سنگ بخوره بازم معني سنگ رو درست و حسابي نميفهمن و با خودشون ميگن به هر حال سنگ با سنگ فرق داره!ولي يه چيز ياد گرفتن و اونم اينه كه دفعه بعد مواظب باشن كه از جاي قبلي سرشون به سنگ اثابت نكنه و مهمتر اينكه چيزي رو بلدن كه نه عاقلها ونه اوناي كه يه بار با سنگ درگيري داشتن بلد نبودن و اينم اينه كه چيكار ميتونن بكنن كه خون زودتر بند بياد وجاش كمتر درد داشته باشه و مهمتر اينكه جاي زخم كمتر بمونه!03.gif

 

/ 23 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

مطمئنی اونی که سرت رو بهش میزنی سنگه؟

SA

سلام:) بابا جان من ۵ بار کامنت گذاشتم نگرفته. . در جواب لطفت هم آفلاینکی گذاشتم مثل اینکه نرسیده/نمی‌رسه... . دیگه...

شيرين

اکثر آدمها دوست دارند که خودشان تجربه کنند به جای اينکه از تجربيات ديگران استفاده کند حالا اگر سرشان به سنگ هم خورد می کويند عيبی ندارد عوضش به ديگران می گويم که اين چه سنگ سختی است و چقدر درد داره ! اما حيف که ديگران هم .... ! ! من آپديت کردم. سری به ما بزن

فاطی

چه خوبه آدم يه روز در ميون بياد اينترنت يهو ۱۰ تا کامنت جديد ببينه:)))

علی

سلام. جالب می نويسيد. به من هم دوست داشتيد سر بزنيد

فاطی

شيرين جون کامنت دونيت باز نميشه ارور ميده!

doost

کسي که از تجربيات ديگران کورکورانه استفاده می کند؛ ماهيتاْ تفاوتي با آنکه سرش را به سنگ ميکوبد ندارد؛ فقط کمي محافظه کار تر است. مهم اين است که بتوانيم اتفاقات گذشته را تحليل کنيم؛ و از گذشته چراغي برای راه آينده بسازيم.

ماندا

حالا نمشيه نه سرمون به سگ بخوره و نه سنگ به سرمون بخوره من حس درد ندارم به خدا شادو آسمونی باشی

درتصدیق حرف شما باید گفت: ناتاناییل!برای من خواندن این که شنهای ساحل نرم است کافی نیست می خواهم پاهای برهنه ام این نرمی را حس کند!(ژ ید)

فاطي

شما؟اسمتون يادتون رفته!